TR | EN

Hakkımızda

aşağı kaydır

Hakkımızda

Her şeyin bir hikayesi olduğu gibi San inşaatın hikayesi de 1993 yılında Selim, Ali, Nedim diye başladı. Daha önce ticari alt yapısı olmayan tamamen yeni ancak hedefleri olan küçük bir aile şirketi olarak kuruldu. Sektörde; tasarım, mimari ve statik proje çizimi, teknik uygulama sorumluluğu, malzeme tedarikçisi ve konut üreticisi olarak faaliyetlerine devam etti. Kuruluşundan itibaren yaklaşık 1000 ailenin konut sahibi olmasına katkı sağladı.

2002 yılında malzeme tedarikçiliğinden ve perakende satıcılığından çekildi. Halen konut sektöründe faaliyetine çözüm ortaklarıyla birlikte devam etmekte olan San İnşaat konutları, çevresiyle beraber kurgulayıp, tasarlayarak Ünye'de site algısının oluşmasına ve siteleşmenin önünü açan bir bakış açısını da ortaya koymuştur.

1994 yılında kuruluş organizasyonlarını ve akabinde inşalarını da tamamladığımız Anafartalar Sitesi ve Mavi Kent Sitesi bu düşüncenin ve bakış açısının uygulamaya koyulduğu ilk projelerimizdir.Bu projelerimizi takiben Sıla Kent, Çınar Kent, Ada Konakları, Bahçe şehir, Koru kent ve Acarkent Siteleri de sosyal donatılarla birlikte yaşam alanlarını çevresiyle bütünleştiren projeler olarak müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. Bütün bu konutların oluşumu esnasında başlangıçtaki tasarımlardan, mimari ve statik projelerden, alt yapı ve çevre düzenlemelerin gerçekleşmesine kadar San İnşaat'ın imzası bulunmaktadır.

San İnşaat her yeni projeye adımını atarken geçmiş projelerinden ve başarılarından güç alarak ilk günden bu yana koruduğu ilkelerinin sağlamlığına her zaman olduğu gibi inanmaya devam etmektedir.

''Hayali olmayanın Hedefi Olmaz'' sloganımızla müşterilerimizin hayal ettikleri ve arzuladıkları yaşam alanlarını oluşturup onlarla buluşturmaya devam etmekteyiz.

Bizim oluşturduğumuz yaşam alanları da sizin hikayelerinizin başlangıcı olsun.

Ünye'nin dünü,bugünü ve Gölevi Çarşı Konakları ile yarınları

Ünye, tarihi milattan önceye kadar dayanan bir şehir. Tarih boyunca birçok millet tarafından kullanılmış. Gerek savaşla alınıp gerekse göç edilerek çoğu halka ev sahipliği yapmış. Son zamanlarda ise balıkçıların gelip deniz kenarlarına ev kurması ve yerleşmesiyle şehrin kalabalıklaştığı da söyleniyor.